PKP Bolesławiec

 

 ROZKŁAD JAZDY DLA STACJI

   INF. KOLEJOWA  19757

  KASA BILETOWA OTWARTA  5:45 – 19:00 

KOMUNIKATY

Plakatowy rozkład jazdy:
» relacyjny
» szczegółowy
Liniowy rozkład jazdy:
» Wrocław – Zgorzelec
KUP BILET
Kup bilet
KOLEJ W MIEŚCIE
Bilet Euro-Nysa
Wiadukt kolejowy
Galeria kolejowa
REKLAMA
Skapiec.pl
KOLEJĄ PO KRAJU
Portal pasażera
Planowanie podróży
PKP Intercity
Przewozy Regionalne
Koleje Dolnośląskie
DWORZEC PKP
Wi-Fi

PKP na dworcu kolejowym w Bolesławcu oferuje dostęp do bezpłatnego internetu. Sieć o nazwie _PKP_WiFi obejmuje swoim zasięgiem nie tylko budynek dworca, ale i perony.
OFERTA KD
Senior 60+

Oferta „Senior 60+” jest skierowana do osób, które ukończyły 60 lat. Bilety są o 20% tańsze od biletów w taryfie podstawowej.
OFERTA KD
Podróżuj z KD

Weekendowy bilet w ofercie „Podróżuj z KD” uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów pociągami KD od godz. 18:00 w dniu roboczym poprzedzającym dni wolne od pracy, do godz. 6:00 pierwszego dnia roboczego następującego po tych dniach.
Cena biletu wynosi 35 zł.
OFERTA KD
Razem z KD

„Razem z KD” - oferta skierowana do co najmniej dwóch osób (od dwóch do czterech osób), które podróżują wspólnie, w tej samej relacji na całej drodze przewozu. Pierwsza osoba kupuje bilet normalny, a pozostałe ok. 30% taniej niż cena normalnego biletu.
POLECAMY
REGIOkarta

Z REGIOkartą płacisz 30% mniej za bilety jednorazowe i kupujesz tańsze o 15% bilety okresowe.
Ceny REGIOkart:
• roczna: 175 zł
• półroczna: 105 zł
• SENIOR roczna: 59 zł
Kolejną REGIOkartę można kupić o 20% taniej.
POLECAMY
Bilet Euro-Nysa

Bilet Euro-Nysa, dzięki któremu można jeździć pociągiem oraz komunikacją miejską w Polsce i na terenie Niemiec i Czech.
Bilet wart 25 zł upoważnia do jazdy pociągami PR i KD od Bolesławca do Görlitz oraz Jeleniej Góry. Po stronie niemieckiej i czeskiej można jeździć już wszystkim, czym zarządza ZVON.
REKLAMA

Rozkład jazdy pociągów

ważny od 04.09.2016
Odjazdy i terminy kursowania
CZĘSTOCHOWA7:25 [2]
DRESDEN7:47   15:53   19:48
JELENIA GÓRA18:50 [4]
LEGNICA4:30 [1]   5:32   6:17   7:00   7:25 [2]   8:31   10:28   11:25   13:31   14:18   15:13 [1]
16:01   16:41 [1]   16:58 [5]   18:26   20:04 [5]   20:24   22:07
LUBAŃ6:28   11:14   13:14   15:26   17:11   18:32   22:13
WARSZAWA7:25 [2]
WĘGLINIEC6:28   7:47   9:21   11:14   13:14   15:26   15:53   17:11   18:32   19:48   21:00
21:42 [3]   22:13   23:37
WROCŁAW4:30 [1]   5:32   6:17   7:00   7:25 [2]   8:31   10:28   11:25   13:31   14:18   15:13 [1]
16:01   16:41 [1]   16:58 [5]   18:26   20:04 [5]   20:24   22:07
ZGORZELEC7:47   15:53   19:48

[1] – kursuje od poniedziałku do piątku
[2] – kursuje od poniedziałku do soboty
[3] – kursuje od poniedziałku do piątku i w niedziele
[4] – kursuje w piątki
[5] – kursuje w niedziele

Kolorem czerwonym oznaczono pociągi Express InterCity (EIC). Bilety do nabycia na stronie www.intercity.pl

UWAGA! Niektóre pociągi osobowe nie zatrzymują się na wszystkich stacjach i przystankach. Przed podróżą proszę sprawdzić szczegółowy rozkład jazdy wybranego pociągu.

R E K L A M A

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów
4:30   (Os 69522)   Tomaszów Bolesławiecki 4:35 - Okmiany 4:40 - Osetnica 4:44 - Chojnów 4:48 - Miłkowice 4:54 - Jezierzany 4:58 - Legnica 5:03 - Jaśkowice Legnickie 5:11 - Szczedrzykowice 5:14 - Malczyce 5:20 - Środa Śląska 5:25 - Przedmoście Święte 5:29 - Miękinia 5:33 - Mrozów 5:37 - Wrocław Leśnica 5:42 - Wrocław Żerniki 5:45 - Wrocław Nowy Dwór 5:48 - Wrocław Muchobór 5:52 - WROCŁAW GŁÓWNY 6:01
kursuje od poniedziałku do piątku

5:32   (Os 69526)   Tomaszów Bolesławiecki 5:37 - Okmiany 5:42 - Osetnica 5:46 - Chojnów 5:50 - Miłkowice 5:56 - Jezierzany 6:00 - Legnica 6:05 - Jaśkowice Legnickie 6:13 - Szczedrzykowice 6:16 - Malczyce 6:22 - Środa Śląska 6:27 - Przedmoście Święte 6:31 - Miękinia 6:35 - Mrozów 6:38 - Wrocław Leśnica 6:43 - Wrocław Żerniki 6:46 - Wrocław Nowy Dwór 6:49 - Wrocław Muchobór 6:54 - WROCŁAW GŁÓWNY 7:02
kursuje codziennie

6:17   (Os 69530)  „KWISA”   Tomaszów Bolesławiecki 6:21 - Okmiany 6:26 - Chojnów 6:32 - Miłkowice 6:37 - Legnica 6:45 - Malczyce 7:05 - Środa Śląska 7:10 - Miękinia 7:16 - Wrocław Leśnica 7:22 - Wrocław Nowy Dwór 7:28 - Wrocław Muchobór 7:31 - WROCŁAW GŁÓWNY 7:39
kursuje codziennie

6:28   (Os 69561)   Zebrzydowa 6:35 - Zagajnik 6:39 - Węgliniec 6:44 - Gierałtów Wykroty 7:03 - Gierałtów 7:07 - LUBAŃ ŚLĄSKI 7:18
kursuje codziennie

7:00   (Os 69532)   Tomaszów Bolesławiecki 7:05 - Okmiany 7:09 - Osetnica 7:13 - Chojnów 7:17 - Miłkowice 7:22 - Jezierzany 7:27 - Legnica 7:32 - Jaśkowice Legnickie 7:41 - Szczedrzykowice 7:45 - Malczyce 7:52 - Środa Śląska 7:57 - Przedmoście Święte 8:01 - Miękinia 8:05 - Mrozów 8:08 - Wrocław Leśnica 8:12 - Wrocław Żerniki 8:16 - Wrocław Nowy Dwór 8:18 - Wrocław Muchobór 8:21 - WROCŁAW GŁÓWNY 8:29
kursuje codziennie

7:25   (EIC 6122)  „ŁUŻYCE”   Chojnów 7:39 - Legnica 7:54 - Wrocław Nowy Dwór 8:28 - Wrocław Główny 8:39 - Opole Główne 9:24 - Lubliniec 9:57 - Częstochowa 10:23 - Piotrków Trybunalski 11:13 - Warszawa Zachodnia 12:25 - Warszawa Centralna 12:41 - WARSZAWA WSCHODNIA 12:57
kursuje od poniedziałku do soboty

7:47   (Os 5790)   Zebrzydowa 7:56 - Zagajnik 8:01 - Węgliniec 8:08 - Pieńsk 8:18 - Lasów 8:21 - Jędrzychowice 8:26 - Zgorzelec Miasto 8:29 - Zgorzelec 8:32 - Görlitz 8:37 - Löbau 8:58 - Bautzen 9:12 - Bischofswerda 9:25 - Arnsdorf 9:35 - Radeberg 9:40 - Dresden Klotzsche 9:48 - Dresden Neustadt 9:53 - Dresden Mitte 9:56 - DRESDEN HBF 9:59
kursuje codziennie

8:31   (Os 5791)   Tomaszów Bolesławiecki 8:36 - Okmiany 8:42 - Osetnica 8:46 - Chojnów 8:51 - Miłkowice 8:58 - Jezierzany 9:03 - Legnica 9:09 - Jaśkowice Legnickie 9:18 - Szczedrzykowice 9:22 - Malczyce 9:30 - Środa Śląska 9:37 - Przedmoście Święte 9:41 - Miękinia 9:45 - Mrozów 9:49 - Wrocław Leśnica 9:55 - Wrocław Żerniki 9:59 - Wrocław Nowy Dwór 10:02 - Wrocław Muchobór 10:05 - WROCŁAW GŁÓWNY 10:13
kursuje codziennie

9:21   (Os 69565)   Zebrzydowa 9:29 - Zagajnik 9:33 - WĘGLINIEC 9:39
kursuje codziennie

10:28   (Os 69535)   Tomaszów Bolesławiecki 10:33 - Okmiany 10:38 - Osetnica 10:42 - Chojnów 10:46 - Miłkowice 10:52 - Jezierzany 10:57 - Legnica 11:02 - Jaśkowice Legnickie 11:10 - Szczedrzykowice 11:14 - Malczyce 11:21 - Środa Śląska 11:26 - Przedmoście Święte 11:30 - Miękinia 11:34 - Mrozów 11:37 - Wrocław Leśnica 11:42 - Wrocław Żerniki 11:45 - Wrocław Nowy Dwór 11:48 - Wrocław Muchobór 11:51 - WROCŁAW GŁÓWNY 11:59
kursuje codziennie

11:14   (Os 69567)   Zebrzydowa 11:22 - Zagajnik 11:26 - Węgliniec 11:32 - Gierałtów Wykroty 11:51 - Gierałtów 11:55 - LUBAŃ ŚLĄSKI 12:07
kursuje codziennie

11:25   (Os 69538)   Tomaszów Bolesławiecki 11:30 - Okmiany 11:35 - Osetnica 11:39 - Chojnów 11:44 - Miłkowice 11:49 - Jezierzany 11:54 - Legnica 12:00 - Jaśkowice Legnickie 12:08 - Szczedrzykowice 12:11 - Malczyce 12:17 - Środa Śląska 12:23 - Przedmoście Święte 12:26 - Miękinia 12:30 - Mrozów 12:33 - Wrocław Leśnica 12:39 - Wrocław Żerniki 12:47 - Wrocław Nowy Dwór 12:51 - Wrocław Muchobór 12:54 - WROCŁAW GŁÓWNY 13:02
kursuje codziennie

13:14   (Os 69569)   Zebrzydowa 13:22 - Zagajnik 13:27 - Węgliniec 13:32 - Gierałtów Wykroty 13:53 - Gierałtów 13:59 - LUBAŃ ŚLĄSKI 14:10
kursuje codziennie

13:31   (Os 69540)   Tomaszów Bolesławiecki 13:36 - Okmiany 13:41 - Osetnica 13:45 - Chojnów 13:50 - Miłkowice 13:55 - Jezierzany 14:00 - Legnica 14:05 - Jaśkowice Legnickie 14:13 - Szczedrzykowice 14:16 - Malczyce 14:22 - Środa Śląska 14:27 - Przedmoście Święte 14:31 - Miękinia 14:35 - Mrozów 14:38 - Wrocław Leśnica 14:43 - Wrocław Żerniki 14:46 - Wrocław Nowy Dwór 14:49 - Wrocław Muchobór 14:52 - WROCŁAW GŁÓWNY 15:00
kursuje codziennie

14:18   (Os 5793)  „SAXONIA”   Chojnów 14:33 - Miłkowice 14:40 - Legnica 14:50 - Malczyce 15:06 - Środa Śląska 15:12 - Miękinia 15:19 - Wrocław Leśnica 15:26 - Wrocław Nowy Dwór 15:32 - Wrocław Muchobór 15:35 - WROCŁAW GŁÓWNY 15:43
kursuje codziennie

15:13   (Os 69542)   Tomaszów Bolesławiecki 15:18 - Okmiany 15:24 - Osetnica 15:28 - Chojnów 15:32 - Miłkowice 15:38 - Jezierzany 15:43 - Legnica 15:48 - Jaśkowice Legnickie 16:00 - Szczedrzykowice 16:03 - Malczyce 16:09 - Środa Śląska 16:14 - Przedmoście Święte 16:18 - Miękinia 16:22 - Mrozów 16:25 - Wrocław Leśnica 16:30 - Wrocław Żerniki 16:33 - Wrocław Nowy Dwór 16:36 - Wrocław Muchobór 16:39 - WROCŁAW GŁÓWNY 16:47
kursuje od poniedziałku do piątku

15:26   (Os 69573)   Zebrzydowa 15:34 - Zagajnik 15:39 - Węgliniec 15:44 - Gierałtów Wykroty 16:03 - Gierałtów 16:07 - LUBAŃ ŚLĄSKI 16:18
kursuje codziennie

15:53   (Os 5792)  „SAXONIA”   Zebrzydowa 16:02 - Węgliniec 16:11 - Pieńsk 16:22 - Zgorzelec Miasto 16:29 - Zgorzelec 16:33 - Görlitz 16:37 - Löbau 16:58 - Bautzen 17:13 - Bischofswerda 17:25 - Arnsdorf 17:35 - Radeberg 17:40 - Dresden Klotzsche 17:48 - Dresden Neustadt 17:53 - Dresden Mitte 17:56 - DRESDEN HBF 17:59
kursuje codziennie

16:01   (Os 69544)   Tomaszów Bolesławiecki 16:06 - Okmiany 16:11 - Osetnica 16:15 - Chojnów 16:20 - Miłkowice 16:25 - Jezierzany 16:29 - Legnica 16:34 - Jaśkowice Legnickie 16:44 - Szczedrzykowice 16:48 - Malczyce 16:54 - Środa Śląska 16:59 - Przedmoście Święte 17:03 - Miękinia 17:07 - Mrozów 17:10 - Wrocław Leśnica 17:15 - Wrocław Żerniki 17:23 - Wrocław Nowy Dwór 17:27 - Wrocław Muchobór 17:30 - WROCŁAW GŁÓWNY 17:38
kursuje codziennie

16:41   (Os 69546)   Tomaszów Bolesławiecki 16:46 - Okmiany 16:51 - Osetnica 16:55 - Chojnów 16:59 - Miłkowice 17:05 - Jezierzany 17:09 - Legnica 17:14 - Jaśkowice Legnickie 17:23 - Szczedrzykowice 17:27 - Malczyce 17:34 - Środa Śląska 17:39 - Przedmoście Święte 17:43 - Miękinia 17:47 - Mrozów 17:50 - Wrocław Leśnica 17:56 - Wrocław Żerniki 18:01 - Wrocław Nowy Dwór 18:04 - Wrocław Muchobór 18:08 - WROCŁAW GŁÓWNY 18:16
kursuje od poniedziałku do piątku

16:58   (Os 69546)   Tomaszów Bolesławiecki 17:03 - Okmiany 17:08 - Osetnica 17:12 - Chojnów 17:16 - Miłkowice 17:22 - Jezierzany 17:26 - Legnica 17:31 - Jaśkowice Legnickie 17:40 - Szczedrzykowice 17:43 - Malczyce 17:51 - Środa Śląska 17:59 - Przedmoście Święte 18:03 - Miękinia 18:07 - Mrozów 18:10 - Wrocław Leśnica 18:15 - Wrocław Żerniki 18:18 - Wrocław Nowy Dwór 18:22 - Wrocław Muchobór 18:25 - WROCŁAW GŁÓWNY 18:33
kursuje w niedziele

17:11   (Os 69581)   Zebrzydowa 17:19 - Zagajnik 17:24 - Węgliniec 17:29 - Gierałtów Wykroty 17:48 - Gierałtów 17:52 - LUBAŃ ŚLĄSKI 18:04
kursuje codziennie

18:26   (Os 69550)   Tomaszów Bolesławiecki 18:32 - Okmiany 18:37 - Osetnica 18:41 - Chojnów 18:45 - Miłkowice 18:51 - Jezierzany 18:55 - Legnica 19:01 - Jaśkowice Legnickie 19:10 - Szczedrzykowice 19:14 - Malczyce 19:20 - Środa Śląska 19:25 - Przedmoście Święte 19:29 - Miękinia 19:33 - Mrozów 19:36 - Wrocław Leśnica 19:41 - Wrocław Żerniki 19:44 - Wrocław Nowy Dwór 19:47 - Wrocław Muchobór 19:50 - WROCŁAW GŁÓWNY 19:58
kursuje codziennie

18:32   (Os 69585)   Zebrzydowa 18:40 - Zagajnik 18:44 - Węgliniec 18:50 - Gierałtów Wykroty 19:09 - Gierałtów 19:13 - LUBAŃ ŚLĄSKI 19:23
kursuje codziennie

18:50   (Os 69075)  „DOLINA BOBRU”   Zebrzydowa 18:59 - Nowogrodziec 19:17 - Gościszów 19:22 - Niwnice 19:31 - Rakowice Wielkie 19:49 - Lwówek Śląski 19:59 - Dębowy Gaj 20:19 - Marczów 20:31 - Wleń 20:48 - Pilchowice Nielestno 20:59 - Pilchowice Zapora 21:11 - Siedlęcin 21:24 - Jeżów Sudecki 21:37 - JELENIA GÓRA 21:49
kursuje w piątki

19:48   (Os 5794)   Zebrzydowa 19:57 - Zagajnik 20:03 - Węgliniec 20:09 - Pieńsk 20:19 - Lasów 20:22 - Jędrzychowice 20:27 - Zgorzelec Miasto 20:30 - Zgorzelec 20:33 - Görlitz 20:37 - Löbau 20:58 - Bautzen 21:13 - Bischofswerda 21:25 - Arnsdorf 21:35 - Radeberg 21:40 - Dresden Klotzsche 21:48 - Dresden Neustadt 21:53 - Dresden Mitte 21:56 - DRESDEN HBF 21:59
kursuje codziennie

20:04   (Os 69554)  „DOLINA BOBRU”   Chojnów 20:19 - Miłkowice 20:26 - Legnica 20:35 - Malczyce 20:51 - Środa Śląska 20:57 - Miękinia 21:04 - Wrocław Leśnica 21:12 - Wrocław Nowy Dwór 21:18 - Wrocław Muchobór 21:21 - WROCŁAW GŁÓWNY 21:29
kursuje w niedziele

20:24   (Os 5795)   Tomaszów Bolesławiecki 20:29 - Okmiany 20:35 - Osetnica 20:39 - Chojnów 20:44 - Miłkowice 20:51 - Jezierzany 20:56 - Legnica 21:01 - Jaśkowice Legnickie 21:09 - Szczedrzykowice 21:12 - Malczyce 21:19 - Środa Śląska 21:25 - Przedmoście Święte 21:29 - Miękinia 21:34 - Mrozów 21:38 - Wrocław Leśnica 21:43 - Wrocław Żerniki 21:47 - Wrocław Nowy Dwór 21:51 - Wrocław Muchobór 21:55 - WROCŁAW GŁÓWNY 22:03
kursuje codziennie

21:00   (Os 69589)   Zebrzydowa 21:08 - Zagajnik 21:12 - WĘGLINIEC 21:18
kursuje codziennie

21:42   (EIC 1623)  „ŁUŻYCE”   WĘGLINIEC 21:58
kursuje od poniedziałku do piątku i w niedziele

22:07   (Os 69556)   Tomaszów Bolesławiecki 22:12 - Okmiany 22:17 - Osetnica 22:21 - Chojnów 22:25 - Miłkowice 22:31 - Jezierzany 22:36 - Legnica 22:41 - Jaśkowice Legnickie 22:48 - Szczedrzykowice 22:51 - Malczyce 22:57 - Środa Śląska 23:03 - Przedmoście Święte 23:06 - Miękinia 23:10 - Mrozów 23:14 - Wrocław Leśnica 23:19 - Wrocław Żerniki 23:22 - Wrocław Nowy Dwór 23:25 - Wrocław Muchobór 23:28 - WROCŁAW GŁÓWNY 23:36
kursuje codziennie

22:13   (Os 69591)   Zebrzydowa 22:21 - Zagajnik 22:25 - Węgliniec 22:31 - Gierałtów Wykroty 22:50 - Gierałtów 22:54 - LUBAŃ ŚLĄSKI 23:05
kursuje codziennie

23:37   (Os 69593)   Zebrzydowa 23:45 - Zagajnik 23:49 - WĘGLINIEC 23:55
kursuje codziennie

R E K L A M A

Polub nas na Facebooku

Copyright © 2004-2016 PKP Bolesławiec. Wszystkie informacje bez odpowiedzialności.